+90 553 838 93 08 gamze@gpilatesreformer.com

ACCESS BARS

Access The Bars, Access Consciousness Öğretisi

Access The Bars Nedir?

Access The Bars, Access Consciousness öğretisinin onlarca seminerden biridir.

Access Consciousness kurucusu Gary Douglas der ki; “Hayatınızda her şeyi değiştirecek iki şey vardır;

Access Bars ve seçim.

Eğer kısıtlamaların ötesinde yaşamak ilginizi çekiyorsa, Access Bars özellikle kendinize ve dünyaya verebileceğiniz en harika hediye olabilir. 

Gary DOUGLAS Kimdir?

Gary M. Douglas; kitap yazarı, uluslararası bir konuşmacı ve bir iş yaratıcısı. Oldukça basit araçlarla hayatları dönüştüren Access Consicousness’ın kurucusu olan Gary Douglas, uluslararası tanınan bir öğreti lideri, kolaylaştırıcısı ve öncüsü haline geldi.

ABD Midwest’te doğmuş ve “normal” orta sınıf bir ailenin üyesi olarak Kaliforniya, San Diego’da büyümüş olan Gary, erken yaşlarından itibaren insan zihninden büyülenmiştir. Psikoloji bölümünü bitirdikten ve Kaliforniya, Santa Barbara’da emlakçı olarak başarılı bir kariyer inşa ettikten sonra, Gary’nin “bildiklerini bilmek” konusunda insanlara yardım etme, dünyada ve insanların hayatlarında pozitif ve köklü bir değişime yardımcı olma arzusu gelişmiştir.

Bu arzu, 1991 yılında Gary’yi iyi yaşam konusunda işlevsel olan araçları geliştirmeye sevketmiş ve o da bu öğretiyi Access Consciousness etiketi ile harmanlamıştır. O günden bu yana, kendisinin öğretileri 170 ülkeye yayılmış ve 30’dan fazla dile tercüme edilmiştir.

Access The Bars Ne İşe Yarar? 

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan zaman alan, umutlar ve hayaller, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, yaşlanma önleyici, cinsellik ve para gibi 32 adet enerji noktalarında (Bars adı verilen) birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılarak, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Farkında olarak yada olmayarak sahip olduğunuz Bars noktalarınıza  ait olan blokajların açılmasını sağlamaktır. 

Access The Bars Nasıl Uygulanır?

Access Bars seansında bar noktalarına parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır. Bu da hem ruhsal bedenimizdeki değişim dönüşümü, hem de fizik bedenimizdeki değişim dönüşümü sağlar. Her bir Bars seansı, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda, hayatınızdaki 5 ila 10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır. Bu inanılmaz derecede rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki tüm kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır! 

Access The Bars’ın Faydaları Nelerdir? 

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder. 

* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır. 

* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir. 

* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır. 

* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. 

* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. 

* Kolaylığı ve neşeyi yaşamınızda çoğaltır. 

* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır. 

* Bedenin yaşlanma hızını azaltır. 

* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar. 

* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur. 

* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır. 

* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar. 

* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar. 

* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesine yardım eder. 

* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır. 

* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar. 

* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden daha fazlasını kullanmanızı sağlar. 

Siz de kendi yaşantınıza farklı bir açıdan dokunulmasını seçmeye ve bir kereliğine de olsa kendinize öncelik vermeye hazır mısınız? Bunun için neler mümkün?

Eğer hayatımı değiştirmek istiyorum? Beni tutan birşeyler var ama ne bilmiyorum? Neden her zaman tüm kötü olayları ben yaşıyorum? Yine mi aldatıldım? Buna benzer sahip olduğunuz hangi ilginç bakış açınız varsa dönüştürmeyi seçerseniz iletişim için bana ulaşabilirsiniz. Bunun için Neler Mümkün?